ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ, АДВОКАТИ ЛЬВІВ – АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ BARRISTERS PRIME GROUP

БАРРІСТЕРИ – НАЙКРАЩІ ЮРИСТИ ТА АДВОКАТИ (# 1)

БАРРІСТЕРИ – НАЙКРАЩІ ЮРИСТИ ТА АДВОКАТИ (# 1)

BARRISTERS PRIME GROUP розпочинає історичну рубрику про англійських адвокатів.

Наша компанія позиціонує себе на ринку юридичних послуг як одна з небагатьох,хто функціонує за зразком класичних європейських адвокатських об’єднань.

Вже впродовж десятиріч англійські традиції адвокатури є еталоном для світових юридичних компаній, і прикладом для наслідування. Великою заслугою в цьому є найвпливовіші англійські адвокати – барристери. Про них і піде мова у цій статті.

«BARRISTER» від «BAR»

Отож, хто такі баристери, і звідки вони взялись?

Слово «барристер» походить від англійського barrister, від bar – бар’єр, який відокремлює суддю від підсудного.

Англійська система адвокатури є однією з найскладніших у світі. Виною цьому є традиції і англійський консерватизм.

В Об’єднаному Королівстві адвокати  ділиться на баристерів (barristers) та соліситорів (sollicitors).

Англійська адвокатура створена ще у 1285 році (згідно акту короля Едуарда I) та є однією з найстаріших у світі.

БАРИСТЕРИ І СОЛІСИТОРИ

Виникнення інституту солісіторов йде в ті часи, коли ще мовою судів була нормандська (французька) мова (це – XII століття).

Сторони, які брали участь в судовому розгляді, потребували «повіреного», який міг би виконати функції перекладача, оскільки більшість громадян і знаті не володіло французькою мовою.

На початку XIX століття термін «повірений» був замінений терміном «соліситор» і з 1825 р вони об’єднані в спеціальну професійну асоціацію – Юридичне товариство ( The Law Society). Однак, її повноваження поширюються лише на Англію та Уельс.

Керує цим органом  – Рада, що складається з 75 членів, що обираються з солісіторов по округах.

Соліситори – це категорія адвокатів, що спеціалізуються на самостійному веденні справ в магістратських судах графств і міст-графств і на підготовці матеріалів для барристерів – адвокатів вищого рангу. Соліситори виконують також функції юрисконсультів в установах, підприємствах, організаціях, акціонерних товариствах.

НАЙКРАЩІ АДВОКАТИ

Юристи, так званої, «вищої касти» – це баристери. Вони пропонують спеціалізовані послуги адвокатів у справах, пов’язаних із судовим розглядом (як правило, вони мають вузьку спеціалізацію за певними галузями права).

Станом на жовтень 2017 року, відповідно до офіційних даних, розміщених на сайті https://www.barstandardsboard.org.uk, в Англії та Уельсі налічується близько 16 000 тисяч практикуючих баристерів.

Більшість із них практикують у столиці Великобританії – Лондоні. Усі вони об’єднані в так звані судові гульдії – Інни, які історично розташовуються в старій частині Лондона поблизу Королівського суду.

Система відбору баристерів – досить складна і довга. Стати справжнім адвокатом у Англії не так просто. Крім хорошої освіти кандидату доведеться майже два роки стажуватись у юридичній компанії, а потім складати спеціальний кваліфікаційний іспит в одному із іннів.

Крім цього усе це супроводжується значними фінансовими витратами, як за освіту так і за здобуття практичного досвіду. Тому баристери – це кращі з найкращих.

Саме такими намагаються бути адвокати адвокатського об’єднання BARRISTERS PRIME GROUP, яке наслідує провідні європейські практики при наданні клієнтам юридичних послуг.

Про нові цікаві факти про баристерів дізнавайтесь з наступних публікацій

Далі буде…

Close Menu