ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ, АДВОКАТИ ЛЬВІВ – АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ BARRISTERS PRIME GROUP

ЧОМУ ВАЖЛИВА ЮРИДИЧНА ПЕРЕВІРКА КВАРТИРИ В НОВОБУДОВІ? АРГУМЕНТИ ВІД ЮРИСТІВ З НЕРУХОМОСТІ

ЧОМУ ВАЖЛИВА ЮРИДИЧНА ПЕРЕВІРКА КВАРТИРИ В НОВОБУДОВІ? АРГУМЕНТИ ВІД ЮРИСТІВ З НЕРУХОМОСТІ

Придбати квартиру в новобудові  – на сьогодні не проблема. Однак, не кожна покупка нерухомості в новобудові є вдалою. Все залежить від багатьох факторів. В тому числі і від  юридичних аспектів купівлі квартири.

Багато покупців квартир в новобудові досить безпечно підходять до вибору забудовника. Як правило люди довіряють яскравим візуалізаціям та рендерам забудовника, забуваючи при цьому про важливі юридичні аспекти.

В результаті – дуже часто люди не одержують обіцяного. В кращому випадку – покупець квартири отримує житло гіршої якості із затримкою здачі в експлуатацію. В гіршому – взагалі нічого не отримує, а роками намагається відсудити в забудовника кошти за квартиру.

Юридичні ризики невдалої купівлі квартири в новобудові можна мінімізувати за допомогою попередньої перевірки документації та юридичної схеми продажу житла. Сервіси з перевірки новобудов  в інтернеті все більш популярні.

Однак, чи завжди інформація на цих сервісах відповідає дійсності? Як правило це програми, які збирають інформацію з публічних реєстрів. Однак, вони не завжди подають актуальну інформацію.

Більше цього , одержання вихідних даних по об’єкту будівництва з електронних реєстрів мало що прояснять для необізнаного користувача. Як правило аналіз відомостей потребує юридичних знань  в сфері будівництва та нерухомості.

В європейських містах вже давно звикли довірятись з таких питань вузькопрофільним спеціалістам у сфері нерухомості.

На ринку юридичних послуг є багато пропозицій щодо супроводу угод з нерухомістю. Однак, фахівці у цій галузі радять довіряти юристам з вузькою спеціалізацією. Адже лише спеціаліст, який щодян стикається із ситуаціями на ринку новобудов та знає усі підводні камені купівлі квартири в новобудові, може надати якісну та професійну консультацію.

Які переваги отримає потенційний покупець нерухомості, якщо все таки вирішить перевірити квартиру в новобудові на предмет юридичних ризиків та замовить послуги з перевірки документації Забудовника?

ЮРИДИЧНИЙ АУДИТ ДОКУМЕНТІВ НА БУДІВНИЦТВО

Юрист з перевірки новобудов чітко володіє  навиками розпізнання самовільного будівництва та може фахово проаналізувати кожен дозвільний документ. Вміння читати юридичні документи – це  те, за що варто заплатити гроші юристу. Інформація про наявність дозволу на будівництво пересічному покупцю нерухомості нічого не дасть. Важливо правильно дослідити інформацію з дозволу на предмет відповідності її містобудівному законодавству, перевірити її по електронних базах та державних реєстрах, переконатись, що фактичні дані будівництва співпадають з даними в дозвільних документах і реєстром ДАБІ.

НЕЗАЛЕЖНА ОЦІНКА РИЗИКІВ БЕЗ УМИСЛУ ЗАРОБИТИ НА ПРОДАЖІ 

Як правило потенційні покупці квартири в новобудові звертаються за послугами до ріелторів. Ріелтор та агентства нерухомості майже завжди співпрацюють із забудовниками та за мотивовані додатковими комісіями. Тому ріелтор не завжди об’єктивно оцінює ризики. В деяких випадках – головна мета ріелтора – продати квартиру, а не допомогти клієнту зробити виважений та безпечний вибір. В свою чергу юрист з перевірки новобудови ніяким чином не залежить від забудовника, а тому не зацікавлений обманювати клієнта щоб схилити його до вибору квартири в певному ЖК. Тому, якщо Ви хочете почути справді об’єктивну думку про ЖК та забудовника, краще звертайтесь до юристів а не до «зацікавлених» осіб.

ЩОБ НЕ ВТРАТИТИ ТЯЖКО ЗАРОБЛЕНІ…

Юридична перевірка квартири в новобудові дозволить мінімізувати ризики втрати коштів. Купівля квартири в новобудові для декого – це один раз в житті. Люди роками відкладають кошти на омріяне житло. А коли купують квартиру в новобудові – то нехтують перевіркою документів та консультацією кваліфікованого юриста. І як наслідок – втрачають все або потім біжать до юриста за допомогою. Однак у випадках з будівельними аферами – повернути втрачені кошти майже нереально. Це суди на довгі роки. І як правило – безрезультатні. Плюс ще додаткові витрати на юридичний супровід судової тяганини.

ПІДВОДНІ КАМЕНІ ДОГОВОРУ З ЗАБУДОВНИКОМ

Договір купівлі квартири – це важливий юридичний документ. Як правило забудовник складає свій варіант договору. І майже завжди – умови цього договору по максимуму враховують інтереси Забудовника, а інтереси покупця – або взагалі не враховані, або мінімальні.

Тому, дуже важливо є розуміти усі юридичні наслідки такого договору. Наскільки реальним є змусити забудовника добудувати квартиру і будинок в задекларовані строки. Яка відповідальність забудовника за договором. Що буде якщо в забудовника виникнуть проблеми з будівництвом? Як повернути вже сплачені кошти і достроково розірвати договір? Які пастки підготував забудовник щоб не віддати кошти за квартиру або щоб уникнути відповідальності? В усіх цих юридичних тонкощах зможе розібратись лише кваліфікований юрист, який щодня аналізує подібні договори і знає усі «підводні камені» забудовників.

БЕЗПЕЧНА ІНВЕСТИЦІЯ В НЕРУХОМІСТЬ

Багато інвесторів розглядають купівлю квартири в новобудові як вдалу та ефективну інвестицію. Адже вклавши кошти на ранніх стадіях будівництво, через певний час можна продати квартиру за більш високою ціною. Тому інвестори завжди інвестують коли ціна за квадратний метр є мінімальна і будинок лише на початковому етапі будівництва. Тому на цьому етапі вкрай важливо грамотно оцінити усі фінансові та юридичні ризики. Адже помилка буде коштуватиме надто дорого. Оцінити юридичні ризики інвестору допоможе юрист з перевірки новобудов. Саме він зможе кваліфіковано провести комплексне дослідження усієї документації забудовника, перевірити забудовника на предмет кримінальних та інших судових проваджень, оцінити законність будівництва та законність схеми залучення коштів інвесторів.

Так чи інакше, витративши  невелику суму на юридичну перевірку, покупець отримає впевненість у тому, що його квартиру все таки збудують і він не втратить зароблені кошти.

Якщо у Вас є намір придбати квартиру в новобудові м.Львова – наше  адвокатське об’єднання з радістю проведе для Вас юридичну перевірку документів забудовника та допоможе вдало інвестувати свої кошти у ринок нерухомості.

Юридична перевірка квартири в новобудові – це ваша юридична гарантія вдалого придбання житла в новобудові.

Якщо ця стаття була корисна для Вас, читайте інші матеріали на нашому сайті, та користуйтесь юридичними послугами наших адвокатів з нерухомості.

Close Menu