ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ, АДВОКАТИ ЛЬВІВ – АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ BARRISTERS PRIME GROUP

ТОП-10 НАЙБАГАТШИХ ЮРИСТІВ СВІТУ 2017 РОКУ

ТОП-10 НАЙБАГАТШИХ ЮРИСТІВ СВІТУ 2017 РОКУ

АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАРРІСТЕРС ПРАЙМ ГРУП» завжди за взірець ставить найкращих юристів та адвокатів. Журнал Forbes  регулярно публікує рейтинги найбагатших людей світу. 6 березня 2018 року в оновленому рейтингу світових багатіїв 1-ше місце зайняв власник компанії  AmazonДжеф Безос. Білл Гейтс – другий. Третій – інвестор Уоррен Баффет. А як же юристи. Хто вони – найбагатші юристи світу.

Єдиний практикуючий юрист, який останнім часом міг попасти в рейтинг мільярдерів  – Джо Джемейл, цього року за межами світового рейтингу.

Сьогодні, пропонуємо Вам рейтинг найбагатших юристів світу 2017 року

За основу рейтингу брались вартість гонорарів за рік та популярність і впізнаваність їх у суспільному житті.

Отож, розпочинаємо топ-10 найбагтших юристів у світі в порядку зростання:

10 місце

 ВЕРНОН ДЖОРДАН

 

Відомий американський фахівець-правник. Успіхом в цій сфері він зобов’язаний своїй освіті, адже Вернон закінчив Гарвард. Досить досвідчений і вмілий, щоб точно знати, як перемогти в суді, він користується популярністю, і ціна його гонорару 10 млн. доларів США.

9 місце

ТОМАС МЕЗЕРО

 

Адвокат з Нью-Йорка, народжений у Франції,в дитинстві переїхав до США. Його наполегливість і працьовитість допомогли йому вивчитися на відмінно і зарекомендувати себе як учня, що подає великі надії.

Прославився успішним захистом Майка Тайсона і Майкла Джексона в справах про сексуальні злочини. В процесі проти Джексона Мезеро домігся виправдання співака по всім 14 пунктам звинувачення. Джексон і Мезеро зберегли теплі відносини аж до смерті поп-короля.

Завдяки своїй працездатності та таланту, сьогодні він – один з найуспішніших адвокатів, і вартість його послуг тримається на планці в 20 млн. доларів США.

8 місце

СТЕЙСІ ГАРДНЕР

Дивно, але досить довго Стейсі була частиною модної індустрії, і зовсім недавно вирішила змінити рід своєї діяльності. Щось підказало їй, що її шлях – це шлях якісного адвоката. Тепер, завдяки наполегливим старанням і наполегливій праці, Гарднер може виграти надзвичайно складні справи, а цінник на її послуги закріпився на позначці 25 млн. доларів.

7 місце

ХОСЕ БАЕЗ

 

Народився і почав свою кар’єру в Нью-Йорку. Завдяки своєму досвіду і таланту він здатний здобути перемогу навіть в найскладніших справах, а його прозора кар’єра адвоката перетворює Хосе в одного з найпопулярніших юристів, що працюють на світовому рівні.

6 місце

Харіш Сальве

Популярний індійський адвокат. Завдяки його видатній працьовитості, сьогодні Харіш один з найосвіченіших фахівців в області права, так що в його компетентності більше ніхто не може сумніватись. Тому його послуги і коштують близько 30 млн. доларів.

5 місце

ДЖОЕЛЬ СІГАЛ

(JOEL SEGAL)

Він починав свою юридичну кар’єру з роботи правового радника футбольного керівництва, і тому отримав прізвисько адвоката футбольного світу. Вартість його послуг – $ 35 млн.

4 місце

ЕРІН БРОКОВИЧ

(ERIN BROCKOVICH)

 

Жінка, яка незважаючи на відсутність юридичної освіти зробила вагомий внесок у роботі над справою проти компанії Pacific Gas and Electric Company (PG&E) в Каліфорнії у 1993 році. Ерін — президент консалтингової фірми Brockovich Research & Consulting

Випускниця Гарварда, яка поглибилася в юриспруденцію, коли стала аспіранткою в урядовому університеті Америки.

Історія цієї жінки лягла в основу сюжету до фільму Ерін Брокович, головну роль в якому зіграла Джулія Робертс .

3 місце

УІЛЛІ ГЕРІ

(WILLIE E. GARY)

 

Виходець з бідної сім’ї афроамериканців, один з 11 дітей, він таємно закінчив університет і став бізнесменом. І тільки пізніше, надихнувшись літературою, став одним з найдорожчих адвокатів – $ 100 млн. загального річного доходу.

Відомий як адвокат, який виграв судовий спір вартістю 30 мільярдів доларів.

З 1974 р. – власник та співзасновник власної адвокатської компанії, яка зараз має назву «Gary, Williams, Parenti, Watson and Gary, P.L.L.C.»

Має власний літак  Боїнг737 на 32 пасажирів, яким він подорожує та літає по справах, та який має назву Крила справедливості II”

2 місце

ДЖОН БРАНКА

(JOHN GREGORY BRANCA)

 

Уродженець Нью-Йорку, 67 років,  спеціалізується на представленні поп-зірок шоу-бізнесу та займається інвестиціями в музичну індустрію (спеціаліст з авторських прав відомих зірок, таких як  The Rolling Stones, Майкл Джексон, Карлос Сантана, Aerosmith, The Beach Boys, ZZ Top, Fleetwood Mac, Earth, Джон Фогерті та The Doors).

Серед його клієнтів поза музичним світом: журнал Forbes, журнал Penthouse, журнал Playboy, інвестор Рон Перлман, MCI та Майк Тайсон.

Останнім часом Бранка займається продажем найпрестижніших видавничих каталогів у музичній індустрії.

Бранка в даний час є головою The Michael Jackson Company.

Престижний американський таблоїд Billboard визнав Бранку у 2016 році “Юристом року”

Річний дохід Бранки оцінюють  в загальному $ 140 млн.

1 Місце

РОЙ БЛЕК

(ROY BLACK)

 

72-річний адвокат, партнер фірми Black, Srebnick, Kornspan & Stumpf, що базується в Майамі, Блек прославився захистом Вільяма Кеннеді Сміта, родича колишнього президента США, якого звинувачували в згвалтуванні.

Вигравши справу, адвокат встановив стосунки з однією з присяжних засідателів, яка потім стала його дружиною. Також представляв в суді консервативного політолога Раша Лімбо, обвинуваченого у використанні незаконних ліків.

Його величезний досвід, багаж знань і список виграних справ допомогли йому домогтися цінника на свою якісну роботу в $ 200 млн. і все завдяки наполегливій праці та наполегливості цієї людини.

            Сподіваємось, що у цьому рейтингу скоро з’являться  і українські «баристери» 🙂

 

(за матеріалами закордонних інтернет-видань)

Close Menu