ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ, АДВОКАТИ ЛЬВІВ – АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ BARRISTERS PRIME GROUP

ВІТАЛІЙ РАЗІК,

Партнер, адвокат

Віталій РАЗІК є кваліфікованим адвокатом з понад 10-річним досвідом у сфері цивільного, корпоративного права та ІР-права

У 1999 році закінчив Львівський Національний Університет імені І. Франка за спеціальністю «правознавство». Здобував освіту у провідних юридичних вузах світу, зокрема на факультеті права Indiana University Bloomington (США), Університеті імені Марії Складовської-Кюрі (Польща). Проходив освітні курси в університеті Бірмінгему (Великобританія).

Має значний обсяг знань з питань права ЄС та практики Європейського Суду з прав людини.

Юридичний стаж здобував у провідних юридичних компаніях України, зокрема «Магістерс і Партнери» та «Андрій Кравець і Партнери». Крім цього, за його плечима 3 роки юридичної практики у міжнародній компанії «Ernst & Young», яка входить до так званої «великої четвірки» аудиторських компаній.

Є провідним фахівцем з питань міжнародного комерційного права. Консультує міжнародних партнерів з питань українського законодавства та юридичних практик.

Працював довгий час у сфері неурядових організацій. Стажувався у Польщі, США, Нідерландах та Австрії з питань правозахисної діяльності та надання правової допомоги. Співпрацює як правовий експерт з відомими міжнародними організаціями.

Проконсультував близько сотні юридичних та фізичних осіб в Україні та з-за кордону. Супроводжував діяльність відомих неурядових організацій.

 

Володіння мовами:

англійська, польська, російська, українська

 

Спеціалізація:

  • Корпоративне право
  • Право інтелектуальної власності
  • Міжнародне комерційне право
  • Юридичний супровід NGO-сектора
  • Цивільне право
Close Menu