ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ, АДВОКАТИ ЛЬВІВ – АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ BARRISTERS PRIME GROUP

ЯК СТАТИ АДВОКАТОМ (БАРРИСТЕРОМ) У АНГЛІЇ: ІСТОРІЇ ПРО АНГЛІЙСЬКИХ БАРРИТСЕРІВ #4

ЯК СТАТИ АДВОКАТОМ (БАРРИСТЕРОМ) У АНГЛІЇ: ІСТОРІЇ ПРО АНГЛІЙСЬКИХ БАРРИТСЕРІВ #4

Адвокатське об’єднання BARRISTERS PRIME GROUP продовжує знайомити Вас з історією англійської адвокатури та цікавою інформацією про барристерів. Сьогоднішня розповідь присвячена спеціальним закладам без закінчення яких неможливо отримати «високе» звання англійського барристера.

Отож, наступна порція цікавої інформації про Англію та барристерів.

Професія адвоката в Англії потребує спеціального навчання. І тоді як в Україні адвокатом може стати будь-який юрист з вищою юридичною освітою, то в Англії – все по-іншому.

Статус барристера надається лише випускникам спеціальних і найпрестижніших колегій (гільдій) адвокатів, яких є лише 4 в Англії та Уельсі. Їх прийнято називати Inns of Court або «судові Інни». Слово «Inn» англійською означає певну територію, заїжджий двір.

До чого ж тут баристери, спитаєте Ви. Вся справа в тому, що перші баристери працювали в центрі Лондона у певних кварталах, неподалік Королівського Суду. Будинки, де знаходились їхні резиденції називались Іннами. Звідси і назва.

Насправді, судові інни – це скоріше форма самоорганізації адвокатів, ніж навчальний заклад чи юридична компанія. За прикладом ремісничих цехів, юристи теж мали свою організацію, де обговорювали різні професійні питання та відстоювали спільні інтереси. В нас в Україні, аналогом таких об’єднань, є , мабуть, колегії адвокатів та ради адвокатів.

Наспоавді,в такі інни самоорганізовувались і інші юристи, (соліситори). Вони називались «Кацелярські інни» (Inns of Chancelery). Їх на відміну від судових іннів є набагато більше.

Перші судові інни зявились ще в 13 столітті. Їх було досить багато. Проте з часом, виокрмилось 4 найбільш потужні та найбільш престижні:

1) Лінкольнс-Інн (Lincoln’s Inn)

2) Грейс-інн (Gray’s Inn)

3) Міддл-Темпл (Middle Temple)

4) Іннер-Темпл (Inner Temple)

Саме до одного з них має належати будь-який англійський барристер. Без стажування в одному з 4-х судових іннів статус барристера не присвоюється.

Будівлі вказаних корпорацій барристерів знаходяться в центрі Лондона, неподалік від Королівського суду Лондона – однієї з найбільш впізнаваних будівель англійської столиці. Розташовані вони переважно в кварталі Темпл, на межі з відомим центральним районом Лондона – «Сіті». Це досить гарні будинки, з доглянутою територією та парковою зоною.

Кожен Inn – це значний комплекс з великим залом, каплицею, бібліотеками, комплексом приміщень  для багатьох сотень баристерів. Приміщення та кімнати Інну  спочатку використовувались як резиденції окремих барристерів, так під ділові приміщення. Однак, сьогодні, за невеликою кількістю винятків, вони служать лише офісами.

У 1620 році на засіданні старших суддів було вирішено, що всі чотири судові інни будуть мати однаковий пріоритет.

 Кожен з Іннів має свій герб та свою славну історію. Однак  кожен з них заслуговує на окрему статтю. Тому чекайте на наступні розповіді від BARRISTERS PRIME GROUP про англійське право та англійських адвокатів.

Якщо Вас зацікавили істоії про барристерів – не забудьте ознайомитись із нашими статтями на цю тему:

#barristers #адвокати_львів #баррістерс #Англійське_право

Close Menu