ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ, АДВОКАТИ ЛЬВІВ – АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ BARRISTERS PRIME GROUP

ЯК ВИБРАТИ ХОРОШОГО АДВОКАТА

ЯК ВИБРАТИ ХОРОШОГО АДВОКАТА

BARRISTERS PRIME GROUP сьогодні розпочинає нову рубрику «КОРИСНІ ПОРАДИ». І так як ми є адвокатами, то поговоримо сьогодні про адвокатів. Адже вибір хорошого юриста чи адвоката – це половина успіху справи.

Як же вибрати хорошого адвоката серед  тисяч пропозицій і рекламних оголошень? Як відрізнити порядного адвоката від шахрая та дилетанта? Які риси і якості є пріоритетними при виборі? Сьогодні ми пропонуємо Вам отримати відповіді професіоналів на ці питання. Отож, про все по порядку….

Станом на сьогодні в Україні налічується близько 40 000 адвокатів. Це особи, які внесені до Єдиного реєстру адвокатів України, склали кваліфікаційний іспит та мають право на здійснення адвокатської діяльності. Крім адвокатів, є ще десятки тисяч дипломованих юристів, фахівців у сфері права чи просто людей, які вважають себе «юристами від природи».

Усі вони складають ринок юридичних послуг. Саме ці люди вирішують наші правові питання, починаючи від складання проектів законодавчих актів, закінчуючи звичайним консультуванням чи наданням найпростіших юридичних консультацій.

Однак, кожен з цих спеціалістів є різним за своїми якостями, досвідом, кваліфікацією та навиками. І серед різноманіття вибору юридичних фахівців, людина нерідко робить неправильний вибір, усвідомлюючи свої помилки вже надто пізно. Як же не помилитись при виборі адвоката? Даємо кілька корисних порад, які допоможуть Вам у цьому:

  1. ШУКАЙТЕ АДВОКАТА ВУЗЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

Юридична професія – надзвичайно багатогранна. Адвокат, чи не єдина професія у світі, яка вимагає знань з усіх сфер життя. Оскільки, все, що відбувається в економіці, медицині, політиці, спорті, культурі, сім’ї, в будь-якій іншій сфері відносин, обов’язково регулюється правовими нормами. Коли у Вас болить зуб, Ви йдете не до терапевта, а до стоматолога. Адже Ви розумієте, що тільки вузький фахівець зможе ефективно вилікувати ваші зуби. Люди довіряють своє здоров’я лише вузьким фахівцям. То чому ж багато з нас довіряє свої долі та важливі життєві проблеми адвокатам і юристам широкого профілю. Будь-який юрист зможе поговорити з Вами на будь-які теми. Але це зовсім не означає, що він досконало знає законодавство по усіх цих темах. Тому, якщо Вам справді хочеться вирішити Ваше юридичне  питання – довірте його спеціалісту, який щодня стикається з аналогічними питаннями і точно знає, як успішно їх вирішити. Ще одна важлива перевага – це те, що справжньому фахівцю у цій галузі потрібно буде набагато менше часу, щоб вникнути у суть справи та скласти той чи інший важливий документ. Адже він вже давно у цьому розібрався. А спеціаліст «широкого профілю» буде вникати в суть питання годинами і днями, і за цей час платитимете саме Ви.

  1. ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НА ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Одним з найголовніших факторів, які впливають на взаємовідносини є перше враження від людини. Перші 30 секунд знайомства визначають відношення людей один до одного на багато років. В адвокатській практиці відмінний зовнішній вигляд, одна з аксіом професії.Він говорить не лише про високий статус адвокатів в суспільстві, але й про те, як людина відноситься до себе і до своєї професії. Звертайте на це увагу. Адже, якщо адвокат не може привести себе і свій офіс в порядок, не факт, що він зможе привести в порядок Ваші справи.

  1. НЕ ДОВІРЯЙТЕ ТИМ, ЯКІ ГАРАНТУЮТЬ ТА ОБІЦЯЮТЬ

Багато людей вірять в універсальні таблетки та у гарантовані перемоги. Людям подобається слухати про те, що є людина, яка їм точно допоможе, на 100% і навіть  на 1000%. Але на жаль, реалії життя є інакші. Все наше життя – це гра, яка складається як з перемог так і поразок. Знайдіть мені лікаря, який надасть Вам письмову гарантію того, що з Вами нічого не трапиться найближчий рік, або що Ви станете повністю здоровим після його лікування. Жоден юрист у світі не може дати гарантій того, що буде завтра. Лише Бог знає все що буде. Інша річ, завдання хорошого адвоката є поінформувати Вас про можливі ризики, які впливатимуть на успішність вирішення певного юридичного питання. Але давати 100% гарантії – це обман, який Ви хочете почути, щоб довірити йому свої гроші і проблеми.

  1. ПЕРЕВІРЯЙТЕ ЧИ ДІЙСНО ПЕРЕД ВАМИ АДВОКАТ

Незважаючи на велику кількість адвокатів, є ще багато осіб, які видають себе адвокатами, однак юридично не є ними. Адвокат – це юрист вищої категорії. Щоб здобути звання адвоката – необхідно мати необхідний юридичний стаж, пройти стажування в адвоката, скласти кваліфікаційний іспит та отримати свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. Тільки після цього особа вправі називати себе адвокатом. Відомості про адвокатів містяться в спеціальному реєстрі (Єдиному реєстрі адвокатів Україні). Перевірте інформацію про Вашого потенційного адвоката за посиланням: http://erau.unba.org.ua. Перегляньте його свідоцтво, посвідчення. Перевірте його дані у вказаному Реєстрі. Якщо інформація в Реєстрі відсуня – не виключено, що перед Вами шахрай.

  1. РЕПУТАЦІЯ АДВОКАТА ПОНАД УСЕ.

Адвокатська діяльність і юридична практика – це не робота, а ремесло. Це на 80% творча діяльність, яка потребує постійного вдосконалення. Хороший юрист – це філософ, сценарист, актор, письменник та режисер одночасно.

Тому визнання його професіоналізму та таланту – це найвища цінність професії. Репутація адвоката здобувається важкою працею та довгими роками практики. І репутація адвоката – це один з найбільш визначальних факторів, які впливають на прийняття рішення клієнтом. Що думають і говорять про нього оточуючі, колеги, інші клієнти? Чи є для нього людські цінності пріоритетними. Який він поза роботою? Усе це формує портрет Вашого майбутнього захисника. І не кажіть потім, що Ви не знали.

  1. МАЙТЕ СПРАВУ З ДОСВІДЧЕНИМИ АДВОКАТАМИ

Досвід адвоката – одна з найважливіших характеристик, якими клієнти керуються при виборі. Це зрозуміло. Лише з досвідом приходить майстерність і кваліфікація. Є випадки, коли молоді перспективні адвокати є набагато кваліфікованішими за своїх старших колег. Однак, це скоріше винятки ніж закономірність. Повірте, якщо адвокат практикує у певній галузі права більше 10-ти років, йому є що розказати Більший досвід також означає і те, що коло знайомств та експертне середовище колег цього адвоката є набагато більшим. А отже,йому завжди є з ким порадитись по певному юридичному питанню. І це ще одна перевага для Вас..

  1. ДОРОГИЙ АДВОКАТ НЕ ЗАВЖДИ ХОРОШИЙ

Не слухайте людей, які радять шукати «дешевого»  або «недорогого» адвоката. Не слухайте, також, людей, які кажуть, що «дорогий адвокат точно допоможе». Слухайте, тих, хто радить Вам шукати адвоката з успішним досвідом вирішення Вашого питання. А питання ціни, вирішуйте для себе лише після цього як підберете підходящі кандидатури за 6-ма попередніми порадами. Дорогий адвокат може справді бути хорошим фахівцем. Але це не означає, що Ви його клієнт. Підберіть собі того, який підходить саме Вам. Адже кожен з нас самостійно розставляє пріоритети, на чому економити, а на чому – ні.

Бажаємо Вам зробити правильний вибір. І сподіваємось, що поради адвокатського об’єднання «БАРРІСТЕРС ПРАЙМ ГРУП» Вам у цьому допоможуть.

#адвокат_у_Львові #хороший_адвокат_Львів #як_вибрати_адвоката #юрист_консультація_львів #адвокат_Волинець #БАРРІСТЕРС_ПРАЙМ_ГРУП

Close Menu